Hi there! You are currently browsing as a guest. Why not create an account? Then you get less ads, can thank creators, post feedback, keep a list of your favourites, and more!
Test Subject
Original Poster
#1 Old 29th Dec 2011 at 5:36 PM
Pomocy ! :(
Witajcie. Mam bardzo powa¿ny problem z modami gdy instaluje frameworksetup (tam gdzie jest plik mods) i wejde w plik packages to s± tam takie dwa pliki i ¿aden nie dzia³a! a gdy instaluje jakikolwiek pose player to on te¿ nie próbowa³am ju¿ wszystkiego ale nic mi nie wychodzi a i ten (dla mnie przeklêty xd) plik resource.cfg te¿ nie chce mi dzia³aæ, chocia¿ ¶ci±ga³am go kilka razy z ró¿nych stron. Prosze was pomó¿cie mi bo bardzo zale¿y mi na tych pose playerach a przpominam ¿e rozpakowywuje te wszystkie pliki za pomoc± winrara
Advertisement
Test Subject
#2 Old 6th Jan 2012 at 5:36 PM
Quote: Originally posted by marilyn.manson56
Witajcie. Mam bardzo powa¿ny problem z modami gdy instaluje frameworksetup (tam gdzie jest plik mods) i wejde w plik packages to s± tam takie dwa pliki i ¿aden nie dzia³a! a gdy instaluje jakikolwiek pose player to on te¿ nie próbowa³am ju¿ wszystkiego ale nic mi nie wychodzi a i ten (dla mnie przeklêty xd) plik resource.cfg te¿ nie chce mi dzia³aæ, chocia¿ ¶ci±ga³am go kilka razy z ró¿nych stron. Prosze was pomó¿cie mi bo bardzo zale¿y mi na tych pose playerach a przpominam ¿e rozpakowywuje te wszystkie pliki za pomoc± winrara


PL: czy ściągasz najnowsze wersje danych plików, bo te nieco starsze mogą wywoływać problemy?

PS. Musisz tłumaczyć na swoją wypowiedź na angielski

ENG: If You download the latest versions of data files, because these little older can cause problems?

PS. You have to explain to words into English
 
Back to top