Hi there! You are currently browsing as a guest. Why not create an account? Then you get less ads, can thank creators, post feedback, keep a list of your favourites, and more!
MTS has all free content, all the time. Find out how YOU can help to keep it running. Tell me how...

Polish translations of Meaningful Stories and Fitness Controls by roBurky - Polskie tlumaczenie modow Meaningful Stories i Fitness Controls

by DariaannaX Posted 22nd Aug 2021 at 4:36 PM
 
5 Comments / Replies (Who?) - 3 Feedback Posts, 1 Thanks Posts
Thanks are currently OFF: Show Thanks Posts for this thread
Lab Assistant
THANKS POST
#2 Old 22nd Aug 2021 at 4:56 PM
Wielkie dzięki ! Mam nadzieję, że będziesz tłumaczyć także inne mody, bo polskich tłumaczeń jest jak na lekarstwo !
Test Subject
Original Poster
#3 Old 22nd Aug 2021 at 7:10 PM
Quote: Originally posted by AlexWolf
Wielkie dzięki ! Mam nadzieję, że będziesz tłumaczyć także inne mody, bo polskich tłumaczeń jest jak na lekarstwo !


Na moim koncie na chomikuj.pl wstawiłam dużo więcej tłumaczeń mojego autorstwa wielu modów do gry the Sims 4,
Mam tam taki sam nick jak tutaj! (chomikuj.pl/DariaannaX) - Link w nawiasie! WIĘC ZAPRASZAM!
Nie trzeba się logować żeby móc je pobierać. Można od razu.
Lab Assistant
#4 Old 23rd Aug 2021 at 4:03 AM
Quote: Originally posted by DariaannaX
Na moim koncie na chomikuj.pl wstawiłam dużo więcej tłumaczeń mojego autorstwa wielu modów do gry the Sims 4,
Mam tam taki sam nick jak tutaj! (chomikuj.pl/DariaannaX) - Link w nawiasie! WIĘC ZAPRASZAM!
Nie trzeba się logować żeby móc je pobierać. Można od razu.


Wow to super :D
Test Subject
#5 Old 29th Aug 2021 at 1:27 PM
Quote: Originally posted by DariaannaX
Na moim koncie na chomikuj.pl wstawiłam dużo więcej tłumaczeń mojego autorstwa wielu modów do gry the Sims 4,
Mam tam taki sam nick jak tutaj! (chomikuj.pl/DariaannaX) - Link w nawiasie! WIĘC ZAPRASZAM!
Nie trzeba się logować żeby móc je pobierać. Można od razu.

Super, wielkie dzięki za te tłumaczenia!
Test Subject
#6 Old 31st Aug 2021 at 7:00 AM
Quote: Originally posted by DariaannaX
Na moim koncie na chomikuj.pl wstawiłam dużo więcej tłumaczeń mojego autorstwa wielu modów do gry the Sims 4,
Mam tam taki sam nick jak tutaj! (chomikuj.pl/DariaannaX) - Link w nawiasie! WIĘC ZAPRASZAM!
Nie trzeba się logować żeby móc je pobierać. Można od razu.

Dzięki wielkie, zawsze samodzielnie tłumaczyłem sobie mody a taka lista napewno mi pomoże!